Słodkości na ekranie Aspire 10E

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Ostatnio coraz bardziej świadomie podchodzę do blogowania, aby uniknąć przypadkowości naszych wpisów. Chociaż k’mon (!) pełen spontan też jest potrzebny, żeby zachować pasję i werwę do tego, co nas uszczęśliwia ;-)

Nigdy nie byłam dobrym organizatorem swojej przestrzeni, notatki rzeczy „na już” przeradzały się w rosnące stosy na biurku. Od dawna szukałam programu albo sposobu, aby jakoś to wszystko ogarnąć. Telefon i tablet spoko, ale poważnego mejla już nie napiszę, nie mówiąc o utworzeniu dokumentu czy napisaniu przepisu na wyjeździe- perspektywa pykania w te małe ikonki zwyczajnie mnie drażni. Ewidentnie mam jakąś blokadę mentalna, aby notować na telefonie czy tablecie, po prostu potrzebuję starej dobrej qwerty.

Aspire1

Sto milionów karteczek na których notowałam wolne myśli i pomysły (z braku laku zdarzało mi się zapisywać najlepsze pomysły na rachunkach ze monopolowego sklepu)- teraz w jednym miejscu! Mam najnowszy produkt Acera – Aspire Switch 10 E!

Aspire2

Zabrałam się szybko za testowanie – zabrałam go na balkon, do ogrodu, w podróż, na szkolenie i do…łóżka!

Po tygodniu użytkowania jestem przekonana, że ten sprzęt wymyślono specjalnie dla mnie. Moja recenzja to typowo kobieca perspektywa użytkowania sprzętu.

Aspire3

- mieszkam na przedmieściach, nic tak nie relaksuje jak poranna kawa na balkonie czy w ogrodzie. Aspire pod pachę, kawa w łapkę i można pracować. Odpisywanie na mejle w czterech ścianach, gdy świeci słońce po prostu przeraża, odpycha i powoduje naturalne opóźnienia w komunikacji.

Aspire4

- dużo się przemieszczam, dlatego tak bardzo ważny jest dla mnie stały dostęp do internetu, ze wspomnianą wcześniej możliwością wygodnego odpisywania na wiadomości, dodawania wpisu czy zarządzania fanpage’m. Najczęściej korzystam z wifi lub udostępniam internet z telefonu, na najnowszym switch’u działa to szybko i sprawnie.

- nienawidzę ciężkich torebek, a niesienie dużego laptopa, żeby moc wygodnie coś zanotować w postaci elektronicznej  „na mieście”, powoduje u mnie torsje. 1,2kg Aspire to prawie waga mojej kosmetyczki.

- nie byłabym sobą, gdybym nie napisała o kolorze – piękny wybór, 6 różnych opcji. Informacja dla kobiet – dostępny w kolorach Moonstone White, Coral Red, Magenta Red, Peri Purple, Peacock Blue, Gray. Informacja dla mężczyzn – biały, czerwony, inny czerwony, fiolet, niebieski i szary.

- ha! muzyka, jakie było moje zaskoczenie, że w tak małym sprzęcie głośniki działają jak szalone! Zarówno w opcji słuchawek, jak i bzzz.

- oglądanie seriali w łóżku stało się czysta przyjemnością, dzięki funkcji namiotu (tent), zamiast układać konstrukcję z poduszek męża, aby oprzeć tablet, po prostu rozłączam stację dokującą z ekranem, przypinam z drugiej strony i mam (mini) kino domowe.

Aspire6Aspire5Aspire7

- BATERIA TRZYMA PONAD 10h !!!

…wszystko piękne, wygodne i funkcjonalne. Jest jedno małe ale, które pozwala mi ocenić sprzęt na  piątkę z minusem – brak matowej matrycy, jest to głównie problem przy pracy na dworze…no i zostają tłuste paluszki, ale to pikuś w porównaniu z całą resztą ;-)

Aspire8

Dziękuję Firmie WĘC PR za możliwość przetestowania sprzętu, który ewidentnie podkreśla mój kolor oczu ;-)

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×