ACER rozpieszcza blogerów

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

 

Dokładnie tydzień temu przeżywałam tzw. depresję pourlopową. Pracuję dużo i jeszcze więcej, a w pełnym sezonie, czyli właściwie od stycznia do grudnia, nie ma czasu na zaplanowanie urlopu. W skrzynce mejlowej znalazłam zaproszenie od ACER Polska – a właściwie od przedstawicieli firmy PRowej  dla nas na niezwykłą przygodę z Acerem nad morzem (@aceratsea). Długo nie musieli czekać na naszą odpowiedź, a raczej moją, jako reprezentacji bloga ;-) 1

Chciałabym wszystko opisać szczegółowo, ale musicie to po prostu zobaczyć. Jako zdeklarowany pracoholik czuję się rozpieszczona do granic możliwości  – diabeł tkwi w szczegółach, ale Acer zaskoczył nas po stokroć. Szybki dojazd do Sopotu (pendolino), zabranie bagażu do hotelu, gadżety do selfie, ręczniki na plażę, czapki specjalnie wykonane na nas przyjazd od Bohozone (wiałoooo), nocleg w Sheratonie, jedzenie w najlepszej restauracji w mieście White Marlin i do tego jeszcze szalone doświadczenia na skuterach, motorówkach i na spadochronie! Czuję, że żyję!

DSC_0305181920171615

Podczas pobytu nad morzem, cała agencja WĘC PR z kochaną Miriam na czele, zaprezentowała nam najnowsze produkty Acera, w sposób nienachalny, warsztatowy, a przede wszystkim integrujący wszystkich, ponad 30 uczestników z całej Polski. [Tak, właśnie wtedy poczułam tę okropną chęć posiadania nowego laptopa]

4581011

Zostaliśmy podzieleni na grupy (ja w dumnej grupie czerwonych), w których analizowaliśmy sprzęty, wykonywaliśmy liczne zadania i zdobywaliśmy punkty, integracja na całego! Ku naszemu zaskoczeniu, to właśnie nasza drużyna wygrała w końcowym rozliczeniu. Hurrrra!… później pamiętam już tylko dużo dobrej zabawy do rana;)

2

761213

Nasza schizofreniczna ilustracja z ujęciem Acera, równie mocno chwyciła za serce jury;-)

14

Było też jedzonko, najbardziej zaczarowała mnie kaczka podana na puree, z pysznym sosem z wina czerwonego (ponoć specjalność szefa, gotowane wino przez 3 dni z nutką pomarańczy) MNIAM!

6tag_100615-141956

3WP_20150609_19_43_22_ProWP_20150609_19_43_33_ProWP_20150609_10_24_58_Pro

Między innymi poznałam takie znakomitości polskiej blogosfery jak Bakusiowo, Chujowa Pani Domu, Żudit, Estelle Fashion, Krytykę Kulinarną, Podrózniczo, Tabletowo czy Buuba.

Było cudownie!!! Dzięki!

Olga

*zdjęcia Acer Polska , Podróżniczo.pl i zbiory własne

Print Friendly
2 comments on “ACER rozpieszcza blogerów
  1. Acer jeśli się nie mylę to firma, która produkuje sprzęt elektroniczny. Między innymi są to właśnie komputery. To się trafiło trzeba powiedzieć. Wyprawa z Acerem to musiało być ciekawe przeżycie. Teraz jest sezon, na podróżowanie i warto z tego korzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×