Dzień Dziecka- wpis dla naszych rodziców

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Jeśli jeszcze nas dobrze nie poznaliście, to my – trzy siostry prowadzące blog Cooking&Goodlooking – Justyna, Magda i Olga (albo jak wszyscy zdrabniają – Tikanek, Madzia i Lolek).

siostry kolaż

Mimo, że już jesteśmy dorosłe i mamy swoje rodziny, zawsze będziemy dziećmi swoich rodziców. W Dniu Dziecka oczekuje się przede wszystkim prezentów. W latach 80-90 kiedy byłyśmy brzdącami, nie było łatwo o słodycze czy inne podarunki, ale nasi rodzice zawsze starali się nam umilić ten szczególny dzień. Nic nadzwyczajnego- zwykła czekolada, którą dostawałyśmy, w dzieciństwie znaczyła więcej niż najdroższy prezent obecnie.

Za co jesteśmy jednak najbardziej wdzięczne naszym rodzicom, to fakt, że nauczyli nas, co w życiu najważniejsze. Wartość rodziny przede wszystkim. Pamiętamy słowa mamy, które powtarzała nam jak mantrę: „pamiętajcie, że jesteście siostrami i musicie zawsze trzymać się razem”. Tak jest do tej pory, a ten blog jest tego dowodem.

siostry

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×